Panel Kursanta - jak się po nim poruszać?

Utworzono: 2016-11-29
Ostatnia aktualizacja: 2016-11-29
Liczba odwiedzin posta: 376


Zobacz, co umożliwia Ci dziennik elektroniczny. Dane dostępowe do strefy kursanta otrzymasz od swojej szkoły językowej.

oceny

Sprawdź swoje osiągnięcia w zakładce Oceny

Nie możesz doczekać się kolejnych zajęć, żeby dowiedzieć się  jak poszedł Ci test? Sprawdź jaką dostałeś ocenę i za co konkretnie.  Zawsze możesz na bieżąco śledzić średnią procentową ze wszystkich ocen i tym samym dbać o jej podwyższanie.


zajęcia

Zobacz szczegóły zajęć w zakładce Zajęcia

Nie było Cię na ostatnich zajęciach, a nie masz numeru do kolegów? Sprawdź co było na ostatniej lekcji – może czekają na Ciebie testy do zrobienia albo lektor dołączył pliki z danego tematu. Jeśli chcesz zaplanować sobie wolny czas, zerknij na kalendarz zajęć.


obecność

Zobacz swoją aktywność w zakładce Obecność

Sprawdź kiedy nie było Cię na zajęciach, podejrzyj obecności w kalendarzu.


wiadomości

Napisz wiadomość w zakładce płatności

Zrobiłeś interesującą prezentację i chcesz się nią podzielić z grupą? Nic prostszego! Wyślij wiadomość z załącznikiem do całej grupy. Jeśli masz jakieś pytania, zawsze możesz się skontaktować z lektorem czy administratorem szkoły, pisząc do nich wiadomość za pośrednictwem platformy.


e-learning

Ściągnij pliki, rozwiąż testy w zakładce E-Learning

Za pomocą e-learningu jesteś na bieżąco z wynikami testów, masz szybki dostęp do wszelkich plików zamieszczanych przez lektora bądź administratora (możesz je pobrać na swój komputer). To właśnie tu możesz wielokrotnie rozwiązywać testy, by wciąż poprawiać swoje wyniki.


medioteka

Rezerwuj książki w zakładce Medioteka

Byłeś w kilku bibliotekach i nie znalazłeś potrzebnej książki? Skorzystaj z możliwości rezerwacji interesujących pozycji w systemowej bibliotece. Zawsze możesz zerknąć, kiedy upływa termin wypożyczenia, lepiej ustrzec się konsekwencji.


płatności

Monitoruj płatności w zakładce Płatności

Sprawdź jakie zajęcia już opłaciłeś, a jakie płatności musisz uregulować. Jeśli dostałeś zniżkę, system automatycznie Ci ją wyliczy. Dbaj o swoje finanse.


ankiety

Rozwiązuj ankiety w zakładce Ankiety

Jesteś zadowolony z zajęć, bo Twój lektor jest świetnym nauczycielem? Wyraź swoje zdanie w ankietach przygotowanych przez szkołę, dzięki którym będzie stale poprawiać jakość nauczania.Powrót